Ogłoszenia w Pulsie Gdańska

Od kilku miesięcy portal PulsGdanska.pl prowadzi dział umożliwiający dodawanie darmowych i płatnych ogłoszeń. To idealna forma reklamy dla osób, które nie potrzebują zakupu dużej powierzchni reklamowej oraz dysponują mniejszym budżetem reklamowym.

 

Użytkownicy portalu mają możliwość bezpłatnego dodawania swoich ogłoszeń w 14 popularnych kategoriach m.in. Praca, Nieruchomości, Motoryzacja czy Edukacja. Do każdego ogłoszenia użytkownik może dodać opis i zdjęcia oraz wskazać interesujące go dzielnice.

Rodzaje ogłoszeń

Ogłoszenie są dodawane na maksymalnie 30 dni, przy czym bezpłatnie na maksymalnie 14 dni.

Ogłoszenie zawsze utrzymuje się nad ogłoszeniami zwykłymi i wyróżnione jest szarą ramką. Ogłoszenie może być opublikowane nawet na 90 dni.

Ogłoszenie ma wyraźną ramkę oraz utrzymywane jest na szczycie listy ogłoszeń. Dodatkowo takie ogłoszenie jest promowane w różnych miejscach portalu (m.in. w artykułach). Ogłoszenie może być opublikowane nawet na 90 dni.

Pakiety ogłoszeń

Dla firm, które chcą publikować więcej ogłoszeń, przygotowaliśmy możliwość zakupu pakietów publikacji. Pakiet ogłoszeń ustalany jest indywidualnie. Określa ile ogłoszeń danego typu (premium lub wyróżnionych) może być jednocześnie aktywnych w portalu.

 

Dzięki zakupowi pakietu ogłoszeń koszt pojedynczego ogłoszenia będzie niższy od kosztu za jednorazowe dodanie ogłoszenia.

Zamów darmową wycenę