Plany treści

Plany treści dla Twojej strony

Tworzenie skutecznych, angażujących i wartościowych treści to klucz do sukcesu w dzisiejszym cyfrowym świecie. Nasza usługa tworzenia planów treści (content planów) zapewnia Ci kompleksową strategię, która nie tylko zwiększy widoczność Twojej marki w wynikach wyszukiwania, ale także zaangażuje i Twoją grupę docelową.

 

Budowa strategia treści zaczyna się od zrozumienia Twojej marki, Twoich celów i Twojej docelowej grupy odbiorców. Będziemy pracować z Tobą, aby zidentyfikować, jakie tematy są najistotniejsze dla Twojej marki i jakie formaty treści będą najbardziej skuteczne w osiągnięciu Twoich celów.

 

Wykorzystamy naszą wiedzę o SEO, aby zidentyfikować kluczowe tematy, które przyciągną ruch na Twoją stronę. Następnie opracujemy szczegółowy harmonogram publikacji, który zapewni dostarczanie wysokiej jakości treści dla Twojej strony.

Co zawiera plan treści?

Przygotujemy dla Ciebie plan treści na bloga, do sekcji poradnikowej lub bazy wiedzy. Zrobimy to w oparciu o trzy czynniki – analizę Twojej strony, konkurentów oraz słów kluczowych. Dzięki planowi treści możesz zwiększyć widoczność swojej strony w Google oraz przyciągnąć nowych potencjalnych klientów.

Każda pozycja z planu treści będzie zawierała roboczy tytuł, główne słowo kluczowe oraz dodatkowe słowa i frazy ``długiego ogona``.

Zaproponujemy tytuły nagłówków (H2 i H3), układ treści, długość akapitów oraz dodatkowe materiały (zdjęcia, filmy itp.)

Zaproponujemy zwroty i wyrazy związane z głównymi słowami kluczowymi, które powinny znaleźć się w artykule.

Zaproponujemy listę podstron, które warto podlinkować. Przygotujemy też spis podstron, na których powinien znaleźć się link do nowego materiału.

Content plan - cennik

Poniższa oferta obejmuje opracowanie planów contentowych bez przygotowania treści.
Cena przygotowania artykułów zależy od branży i wyceniana jest indywidualnie.

Starter

Dla małej strony

PLN599

  • 5 tematów
  • 2 propozycje tytułów SEO

Standard

Idealny na miesiąc

PLN979

  • 8 tematów
  • 2 propozycje tytułów SEO
  • 5 fraz „długiego ogona” dla każdego tematu

PREMIUM

Dla wymagających

PLN1889

  • 20 tematów
  • 3 propozycje tytułów SEO
  • 8 fraz „długiego ogona” dla każdego tematu
  • 3 propozycje pytań do sekcji Q&A
Potrzebujesz planu treści?
Zamów darmową wycenę!