O nas

Informujemy i reklamujemy

Nasi dziennikarze codziennie przygotowują od kilku do kilkunastu materiałów informacyjnych. Nasze serwisy śledzi nawet kilkanaście tysięcy osób dziennie.

Dzięki naszym mediom i zróżnicowanym formom reklamowym stwarzamy naszym klientom szerokie możliwości dotarcia do czytelników.

POZNAJ NASZE SERWISY

PulsGdanska.pl

portal miejski

Puls Gdańska to lokalny portal internetowy działający od sierpnia 2020 roku. W portalu nasi czytelnicy mogą znaleźć informacje na temat lokalnej polityki, kultury, gospodarki i sportu. Wiele artykułów zawiera bogate galerie zdjęć lub materiały wideo.

Zbiorowy.info

portal branżowy

Zbiorowy INFO to działający od stycznia 2018 roku serwis internetowy poświęcony transportowi zbiorowemu – autobusom miejskim i międzymiastowym, tramwajom, kolei i transportowi lotniczemu. Czytelnicy w serwisie znajdą zarówno wiadomości, poradniki, analizy, jak i artykuły historyczne.

Już wkrótce!

portal miejski

Rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym portalem miejskim. Nasze doświadczenia z Pulsu Gdańska przeniesiemy na kolejny portal obejmujący jeden z powiatów województwa pomorskiego. Więcej szczegółów na początku 2023 roku.

Już wkrótce!

portal branżowy

Rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym portalem branżowym. Z serwisu zbiorowy.info wydzielimy jeden z działów, który stanie się samodzielnym portalem branżowym. Więcej szczegółów na początku 2023 roku.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu