Nasze serwisy

Codziennie docieramy do tysięcy internautów

PulsGdanska.pl

Puls Gdańska to lokalny portal internetowy działający od sierpnia 2020 roku. W portalu nasi czytelnicy mogą znaleźć informacje na temat lokalnej polityki, kultury, gospodarki i sportu. Wiele artykułów zawiera bogate galerie zdjęć lub materiały wideo.

Zbiorowy.info

Zbiorowy INFO to działający od stycznia 2018 roku serwis internetowy poświęcony transportowi zbiorowemu – autobusom miejskim i międzymiastowym, tramwajom, kolei i transportowi lotniczemu. Czytelnicy w serwisie znajdą zarówno wiadomości, poradniki, analizy, jak i artykuły historyczne.

ModnyChlopak.pl

Znajdź inspirację dla swojego stylu życia i poznaj najlepsze sposoby na rozwój osobisty. Piszemy o diecie, związkach, modzie oraz życiu codziennym. ModnyChlopak.pl to blog dla nowoczesnych mężczyzn.

OczytanyFacet.pl

Serwis OczytanyFacet.pl to unikalny serwis internetowy poświęcony literaturze. Naszym celem jest promowanie czytelnictwa oraz dostarczenie czytelnikom autentycznych i wartościowych opinii na temat książek z różnych gatunków literackich, wszystko przez pryzmat męskiego punktu widzenia.