Nasze serwisy

Nasi dziennikarze codziennie przygotowują od kilku do kilkunastu materiałów informacyjnych. Nasze serwisy śledzi nawet kilkanaście tysięcy osób dziennie.

Dzięki naszym mediom i zróżnicowanym formom reklamowym stwarzamy naszym klientom szerokie możliwości dotarcia do czytelników.

PulsGdanska.pl

Puls Gdańska to lokalny portal internetowy działający od sierpnia 2020 roku. W portalu nasi czytelnicy mogą znaleźć informacje na temat lokalnej polityki, kultury, gospodarki i sportu. Wiele artykułów zawiera bogate galerie zdjęć lub materiały wideo.

Zbiorowy.info

Zbiorowy INFO to działający od stycznia 2018 roku serwis internetowy poświęcony transportowi zbiorowemu – autobusom miejskim i międzymiastowym, tramwajom, kolei i transportowi lotniczemu. Czytelnicy w serwisie znajdą zarówno wiadomości, poradniki, analizy, jak i artykuły historyczne.

OczytanyFacet.pl

Serwis OczytanyFacet.pl to unikalny serwis internetowy poświęcony literaturze. Naszym celem jest promowanie czytelnictwa oraz dostarczenie czytelnikom autentycznych i wartościowych opinii na temat książek z różnych gatunków literackich, wszystko przez pryzmat męskiego punktu widzenia.

ModnyChlopak.pl

Znajdź inspirację dla swojego stylu życia i poznaj najlepsze sposoby na rozwój osobisty. Piszemy o diecie, związkach, modzie oraz życiu codziennym. ModnyChlopak.pl to blog dla nowoczesnych mężczyzn.

Skutecznie docieraj do nowych klientów

Artykuły partnerskie

To bardzo skuteczna i kreatywna forma reklamy. Czytelnicy portali ufają zamieszczanym na nich treściom.

Banery

To najbardziej klasyczna forma reklamy w mediach elektronicznych. Przygotowaliśmy zarówno formaty desktop, jak i mobile.

Katalog firm

Katalog firm umożliwia prezentację Twojej oferty w atrakcyjny sposób. Do wyboru są zarówno wpisy bezpłatne, jak i płatne.

Teksty SEO

Publikacja SEO pozwala zwiększyć pozycję Twojego serwisu w wyszukiwarkach. Nasze portale mają wysokie parametry SEO.

Chcesz kupić reklamę
w naszych portalach?