Artykuły sponsorowane w Pulsie Gdańska

Wykorzystanie artykułów sponsorowanych do promocji firmy i jej oferty, niesie ze sobą wiele korzyści. W dobie wszechobecnych reklam oraz dużej popularności wtyczek blokujących reklamy bannerowe, artykuł sponsorowany jest znacznie lepszym rozwiązaniem w walce o uwagę klienta.

 

Publikacja materiału sponsorowanego pozwala nie tylko na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji o firmie i produktach. Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video oraz oferty w pliku PDF.

Zalety publikacji

Artykuł sponsorowany zawiera nie tylko reklamę, ale przede wszystkim wartościową treść dla odbiorcy. Materiał reklamowy jest w nim subtelny i występuje najczęściej w postaci logotypu marki, zdjęcia produktu lub linku promującego dany produkt czy usługę.

 

Jedną z najważniejszych zalet tej formy promocji jest możliwość budowania wiarygodności marki. Artykuły sponsorowane przyczyniają się do pozytywnego wizerunku firmy.

 

Artykuły sponsorowane mogą również pozytywnie wpłynąć na pozycję firmy w wynikach wyszukiwania. Zawierają linki do strony internetowej firmy, co jest istotnym czynnikiem wpływającym na ranking SEO.

Ceny netto (+23% VAT)

Artykuł SEO

Idealny, gdy chcesz pozyskać wartościowy link pozycjonujący!

245

PLN

 • Promocja na stronie głównej
  przez 24 godziny 
 • Link brandowy lub URL
 • 1 link dofollow
 • Dostępny w archiwum przez rok

Artykuł standardowy

Idealny, gdy chcesz zareklamować swoje produkty lub usługi!

445

PLN

 • Promocja na stronie głównej
  przez przez 48 godzin
 • Emisja w górnej części strony
 • Link brandowy, URL lub poprawne słowo kluczowe
 • Do 3 linków dofollow
 • Dostępny w archiwum przez rok

Najczęściej zadawane pytania

Rozumiemy, że mogą pojawić się pytania dotyczące naszych usług, dlatego stworzyliśmy poniższą listę pytań i odpowiedzi. Mamy nadzieję, że pomoże rozwiać Państwa wątpliwości. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Zawsze jesteśmy gotowi do pomocy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Jakie wymagania musi spełnić artykuł?
Artykuł musi składać się z minimum 3500 znaków. Każdy publikowany materiał musi zawierać zdjęcie główne (poziome, minimum 1200 px szerokości).

Czy artykuł może pozostać w archiwum dłużej niż rok?
Tak, taka usługa kosztuje dodatkowo 150 zł netto.

Jak oznaczane są artykuły sponsorowane?
Przedstawienie treści reklamowej w postaci artykułu wymaga odpowiedniego oznaczenia, aby czytelnik miał świadomość, że ma do czynienia z materiałem sponsorowanym. W Pulsie Gdańska artykuły oznaczane są jako „Materiał partnera”
Zamów darmową wycenę