Reklama lokalna

Jak mierzyć wyniki e-reklamy? Sprawdź, czy Twoja reklama jest rentowna!

Reklama internetowa to bardzo ważny element działalności naszej marki, pozwalający często pozyskiwać nam klientów zarówno w internecie jak i w świecie realnym dla naszego biznesu. Jednym z najważniejszych pytań podczas korzystania z digital marketingu jest to jak jako firma mierzyć wyniki reklamy i ocenić czy jest ona rentowna. W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i przedstawić przydatne wskazówki, które pomogą nam rzetelnie zebrać dane o naszej reklamie internetowej, a następnie podjąć decyzję czy warto ją kontynuować i z niej korzystać.

Zobacz artykuł

5 pomysłów na ciekawe i przyciągające wpisy na bloga marki

Wpisy na blogu to najważniejsze elementy naszego bloga marki, które decydują o tym czy jest on pozytywnie oceniany przez odbiorców. Bardzo często jednak chcemy coś urozmaicić w jego prowadzeniu i zaoferować więcej naszym czytelnikom. W takiej sytuacji mamy do wyboru kilka różnych ciekawych pomysłów i rodzajów treści, które możemy wykorzystać na naszym blogu. W tym tekście prezentujemy ciekawe, oryginalne czy przyciągające pomysły na prowadzenie bloga naszej marki.

Zobacz artykuł

Promocja biznesu stacjonarnego w sieci. Jak robić to skutecznie?

Internet to miejsce, które może paradoksalnie pomóc przyciągać bardzo dużą liczbę odbiorców dla biznesu stacjonarnego. Zakłady fryzjerskie, zakłady mechaniczne czy lokale handlowo-usługowe bardzo często zastanawiają się, czy internet jest dobrym miejscem do promocji swojego biznesu. Istnieje jednak wiele zalet takiego sposobu reklamowania się, które przedstawiamy poniżej. Podpowiadamy też, jak warto to zrobić i jakie opcje mamy do wyboru kiedy prowadzimy nasz stacjonarny biznes i chcemy zacząć pozyskiwać klientów z sieci.

Zobacz artykuł