Jak dodać firmę do katalogu PulsGdanska.pl?

Dodanie podstawowego wpisu do katalogu firm portalu PulsGdanska.pl jest bezpłatne. Cały proces jest prosty i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Przygotowaliśmy krótką instrukcję dodawania wpisu.

1. Rejestracja konta

Wizytówki w portalu mogą zakładać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Aby założyć konto należy kliknąć ikonę ludzika w prawej górnej części ekranu lub wejść na stronę https://pulsgdanska.pl/rejestracja.

Po rejestracji należy potwierdzić założenie konta. Link potwierdzający zostanie wysłany na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

2. Dodanie wizytówki

Po zalogowaniu na swoje konto, w głównym panelu znajduje się link umożliwiający dodanie wizytówki firmy. Można tego też dokonać klikając w link https://pulsgdanska.pl/dodajfirme.

Następnie należy uzupełnić formularz dodawania wizytówki. Pola „Nazwa działalności”, „Główna kategoria”, „Opis działalności”, „Ulica, nr”, „Miasto” oraz „Kod pocztowy” są obowiązkowe. Wypełnienie pozostałych pól jest dobrowolne.

Po zapisaniu formularza, nowa wizytówka trafia do moderacji. Nasz dział reklamy dokonuje jej aktywacji zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

3. Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz się wyróżnić wśród dziesiątek firm z Twojej kategorii? Zachęcamy do zmiany swojego profilu z bezpłatnego na rozszerzony. Twoja firma znajdzie się na szczycie listy w ramach kategorii. Więcej informacji o możliwych formach promocji w katalogu znajdziesz na podstronie: https://pulsonline.pl/oferta-reklama/katalog-firm/

4. Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń:
e-mail: reklama@pulsonline.pl
telefon: 605 062 507